9.kolo MSL-MH Lubno 8.6.2019

9.kolo MSL-MH Lubno 8.6.2019

Po raní soutěži následuje obvyklý přejezd na další kolo ligy. To je tentokrát v sousedním Lubně. Jako první jdou na start miníci a mají smůlu v tom, že jediná přeháňka za celý den trefila zrovna jejich pokus. Prší celkem solidně a nejmenší malenovičtí hasiči i tak předvádějí solidní útok s minimální pomocí ukončený časem 34,762.

Je po dešti a mladší béčko stojí na startu. Na rozdíl od rána se oba proudaři potkávají v šestnácté vteřině a výsledný čas 16,562 znamená 4. místo.

Mašina zůstává na základně a ihned se po béčku chystá družstvo starších. Teď se s nezdarem pere Vašek na levém proudu. Na základně si shazuje kotouč, už ho nebere, nedobíhá a prostřikává na 20,475. Nezdar má zatím pořád navrch.

To nejlepší nakonec. Mladší áčko má pořádnou formu a dává svůj nový osobní rekord. Na pravý proud se vrací Domča, který v Hnojníku nebyl, protože plnil své fotbalové povinnosti. VŠE klape, vše je zapojeno, všichni dobíhají kde mají a časomíra se zastavuje na čase 13,966! Berou další první ligové místo.