Na 1.kolo Beskydské ligy do sousedního Býstrého jedeme bez Saše a místo něj běží lubenský košař. Ten však svůj koš

Po dětech jsme si chtěli svou minutu slávy užít i my dospělí. Ve Fryčovicích po ukončení děcké soutěže začíná hned

Letos jsme se opět vrátili do Beskydské ligy, ve které jsme naposledy závodili v roce 2007. Teď jsme do ligy přihlásili

Po čtyřleté pauze jsme se rozhodli opět oživit soutěž v netradičních disciplínách……….pokračování……….fotky……….videa

Za námi jsou už tři kola ligy a my si zatím jenom zapsali 5-9-5 bodů. Staník po minulém víkendu formu

Po náročné sobotě nás v neděli čekalo brzké vstávání a cesta na Slovensko, kde svou soutěž v požárním útoku pořádala

Třetí kolo MSL nám opět nepřináší žádné body navíc nad rámec účasti. Vše vypadá dobře, ale voda jde v rozdělovači

Před odjezdem na Oprechtický hasičský víkend, kde se budeme účastnit 3. kola MSL a nočního Climart Cupu, musíme ještě navštívit

Letos přišlo rozhodné rozhodnutí, že na daleké soutěže, k jakým samozřejmě patří i předaleká Bylnice, jezdit přece nebudeme. Jenže! Jenže po

Druhé kolo pořádají naší „dědinovi“ sousedi Lubno. Loni se jim, stejně jako nám, nepovedlo díky počasí, domácí soutěž uspořádat doma.

Soutěž v Kozlách byla, stejně jako minulý rok, přesunuta na jiný termín. Pořadatelům to poslední roky ztěžuje počasí :((. Ale

 Dnešní 1. kolo Moravskoslezské ligy v požárním útoku zahajuje již 9. sezónu. Letos se opět jede na 15 kol, ale

Kunčice noční je první větší soutěž nové sezóny a první zkouška před úvodním kolem letošní Moravskoslezské ligy………. pokračování……….video z Kunčic ZDE,

8. květen obvykle znamená pro naše soutěžní družstvo začátek nové hasičské sezóny, ale letos jsme to předběhli o jeden den……….pokračování……….fotky

Karvinská trať nám vyloženě sedí a zatím se nám tady dařilo. Poprvé jsme se zde dostali v roce 2008 a vyhráli

Moravskoslezská liga se přehoupla do své druhé půle a my jsme se pořád ještě neprobudili a dosavadní výsledky jsou tragické.

Do Písečné je cesta daleká, a když už se táhneme tak daleko, tak proč si od tam tuď neskočit i

Na soutěžích v Košatce se nám nikdy moc nedařilo. A doufali jsme, že na sedmém kole MSL to bude letos

Našel jsem v archvivu jedno video z jednoho našeho prvního letošního tréninku. Doporučuju zesílit zvuk….

100/116