Janovice u Starého Jičína

Janovice u Starého Jičína

Na tuhle sobotu připadlo jen velmi málo soutěží a my jsme z toho mála nakonec zvolili soutěž v Janovicích, kde jsme ještě nikdy nebyli. Ještě jsme měli v plánu zkusit si jednou zajet extraligu, která se tento víkend konala v Opatovicích. Ale bohužel nám chyběl rozdělovač, který se účastnil soutěže mladých hasičů ve Frýdlantě jako rozhodčí, a díky tomu, že se na extralize nesmí půjčovat ani jeden člen družstva, museli jsme jet na soutěž, kde se půjčovat může. Opět za nás soutěžil rozdělovač z Bartovic, kterému děkujeme za opětovnou výpomoc. Útok se celkem povedl a dosáhli jsme času 15,46, ale tentokrát měl rychlejší sestřik Michal a Standa trošku prostříkal, ale vzhledem k tomu, že výstřiky z proudnic byly v necelých čtrnácti vteřinách, prostříkali oba dva….

Napsat komentář