Netradiční soutěž na Pstruží

Netradiční soutěž na Pstruží

Tato sobota patřila 11. kolu MSL ve Staré Vsi, ale bohužel díky nepřízni počasí, byla soutěž zrušena. Ale konala se ještě jedna soutěž a to ve ski areálu Opálená, kde kluci z SDH Pstruží připravili netradiční útok. Trať byla na sjezdovce a lehce připomínala klasiku, jen s tím rozdílem, že se běželo do kopce a na úrovni, kde proudaři vyhazují hadice, museli překonat překážku v podobě balíku sena. Další odbočení od klasického útoku, byly velice netradiční starty. Po výstřelu musel jeden člen družstva vypít tuplák piva. Naštěstí zde byla možnost startovat v osmi lidech, takže ten co pil nemusel dále absolvovat útok. Za nás se „obětoval“ Bořek ze Pstružího. Dalo by se říci, že ti co nejrychleji pili tak obsazovali přední příčky. Nám se to moc nepovedlo a dosáhli jsme času 37,5 a skončili jsme třetí za Hájovem (35,3). Nejrychleji vypito a sestříknuto měli kluci ze Skalice a to v čase 32,6. Fotky ZDE

Napsat komentář