Noční soutěž v Kozlovicích

Noční soutěž v Kozlovicích

V den konání naší domácí soutěže se konala soutěž i v Kozlovicích a to o půl desáté večer. Měli jsme dilema, jestli máme zůstat doma a oslavit úspěch vítězství nebo jet zkusit udělat nějaký dobrý čas na klasice a tím si udělat trénink na první kolo Moravskoslezské ligy, která se kvapem blíží. Sportovní nadšení zvítězilo a jeli jsme si ještě jednou zasoutěžit. Chyběli nám sice dva lidi do týmu, ale naštěstí jsme sehnali náhradního proudaře Vojtu Kahánka z Kunčic a na soutěži jsme si půjčili rozdělovač z Lubna. Kozlovice nám poprvé nachystaly klasiku a moc se jím to povedlo. Ale nám se i přes veškeré úsilí pořadatelů připravit trať co nejlépe moc nedařilo a béčkař uklouznul na přechodu trávy a asfaltu základny a útok jsme nedokončili.

Napsat komentář