Oprechtický hasičský víkend

Oprechtický hasičský víkend

Oprechtický víkend měl na programu během dvou dnů čtyři soutěže. V sobotu to bylo třetí kolo Moravskoslezské ligy, noční Climart Cup, v neděli ráno další kolo MSL mladých hasičů a víkend končil  zápolením hasičů nad 35 let. Malenovice se účastnily obou sobotních závodu a nedělního v kategorii nad 35 let. Náš start na 3. kole MSL se moc nepovedl. Stroj se při útoku málem zastavil a výsledný čas 17,015 stačil jen na 23. místo a pět bodů. Na nočním Climart Cupu jsme si chtěli spravit chuť nějakým lepším časem a snad i finanční odměnou. Noční útok vypadal velice slibně, ale těsně před sražením terčů prasklo béčko asi deset centimetrů od rozdělovače. Roman dostal celkem solidní sprchu a my zase možnost opakovat pokus. Na podruhé to taky vypadalo slibně. Jindra měl na proudnici 4000 v podobě třetího místa s časem 14,607. Standovi, který na denní soutěži za Kojkovice stříknul 14,003 s (ne a ne se dočkat vysněné třináctky), a na noční, opět za Kojkovice, 14,493 s, prášil proud a svůj terč sundal až v čase 16,028 s. Takže nakonec konečná 12. příčka, která nám přinesla, podobně jako odpoledne, jenom smutek. V neděli mohli reputaci Malenovic vyspravit chlapi na 35 let. Při prvním útoku měl Lumír na levém terči krásný čas 14,573 s (soutěž se prováděla jen na jednu hadici B). Kája měl na oprechtické soutěži svou životní premiéru a před soutěží jen trénink v podobě tří útoků. A na trati to bylo vidět. Pozdě zakleknul, voda ho rozhodila a následný prostřik zastavil čas na 16,960 s. Druhý útok byl v bledě modrém provedení a další prostřik značil čas 16,059. V konečném pořadí se naši chlapi umístili na hezké třetí pozici. Fotky máme jenom ze soboty ZDE 

Napsat komentář