Plesná

Plesná

V neděli se konala jen jedna soutěž a to v Ostravě Plesné. Na této soutěži jsme byli úplně poprvé a byli jsme taky hodně překvapeni, když jsme uviděli uspořádaní tratě, které jsme taky viděli úplně poprvé. Vše vypadalo jako klasika, ale s tím rozdílem že se běželo od startovní čary k základně jako u klasiky, ale proudaři neběželi dále doprava od základny, ale zpět přes startovní čaru do kopce k terčům. Někteří jedinci měli strach, že na tu vracečku zapomenou a v zápalu boje to vezmou přes plot do cizí zahrady a tam by zalévali záhonky… K tomu, ale naštěstí, nedošlo a vše se podařilo tak jak má a útok se podařilo celkem slušně rozjet. Vše skončilo až na levém proudu, který nám svým čtyř vteřinovým prostřikem zařídil čas 19,79. Standa měl na svém terči čas 15,40 a ten by snad stačil na první místo, protože zatím nejlepší dokončený čas měly Kozmice a to 16,49. Ještě musím poděkovat rozdělovači z Kojkovic, že nás zachránil a soutěžil za nás.