Dosavadní úspěchy mladých hasičů v sezóně 2022

Mladí hasiči mají za sebou první polovinu letošní sezóny. Nyní je v Hyundai Moravskoslezské lize mladých hasičů čeká prázdninová přestávka, po které bude liga pokračovat ještě čtyřmi koly. V tomto článku jsou shrnuty jejich dosavadní úspěchy.

MLADŠÍ ŽÁCI „A“

Mladší žáci „A“ si zatím vedou nejlépe ze všech našich družstev. V průběžné tabulce jim patří 2. místo s 281 body, na první místo ztrácejí po odečtu dvou nejhorších pokusů 19 bodů, naopak před 3. místem mají náskok 8 bodů.

Nejlepším výkonem v této sezóně jsou dvě první místa, které získali v Krmelíně a na domácí soutěži u nás v Malenovicích.

Nejlepší čas: 15,10 s

Mladší žáci A v Malenovicích

MLADŠÍ ŽÁCI „B“

Mladší žáci „B“ je tým postavený převážně z dětí, které loni ještě soutěžili v kategorii MINI, ovšem letos už se museli kvůli věku posunout do kategorie mladších žáků, kde si nevedou vůbec špatně. V průběžné tabulce jim patří 7. místo s 218 body, po odečtu dvou nejhorších pokusů je to 8. místo se 197 body, na sedmé místo ztrácejí po odečtu dvou nejhorších pokusů 2 body, naopak před devátým místem mají náskok 5 bodů.

Nejlepším výkonem v této sezóně jsou tři čtvrté místa, které získali na Nové Vsi, Krmelíně a v Hnojníku.

Nejlepší čas: 16,65 s

Mladší žáci B v Trojanovicích

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci prozatím na velké úspěchy čekají, ovšem už nám ukázali, že umí zajet dobrý čas. V průběžné tabulce jim patří 8. místo se 196 body, na sedmé místo ztrácejí po odečtu dvou nejhorších pokusů 4 body, naopak před devátým místem mají náskok 19 bodů.

Nejlepším výkonem v této sezóně jsou dvě druhé místa, které získali v Rychalticích a na domácí soutěži u nás v Malenovicích.

Nejlepší čas: 13,98 s

Starší žáci v Rychalticích