PS8 Cup v Nové Vsi

PS8 Cup v Nové Vsi

Na tuto sobotu připravili naši sousedi z dolního konce Malenovic netradiční soutěž Ps8 Cup. Jak již název napovídá,  jede se s „osmičkou“ mašinou. Pořadatelé kromě mašiny dali k dizpozici i veškeré další nářadí, takže se mohl přihlásit kdokoliv. Soutěže se zúčastnilo celkem 11 družstev a jelo se na dvě kola. V prvním kole mi spadl koš „až na zem“ a šla nám o dost později voda, ale i přes to jsme dosáhli hezkého času 32,599, který stačil na druhé místo v prvním kole. Toto kolo vyhrál klan rodiny Kubalů (Fire Team) s časem 30,976. V druhém kole mi už koš nespadnul a voda šla o poznání rychleji a časomíra se zastavila na 27,916. Ale po nás jako poslední soutěžící družstvo, startovali vítězové prvního kola „Kubalíci“ a ti nás „rubli“ o desetinu a stali se vítězi druhého ročníku Ps8 Cupu. My jsme skončili na konečném druhém místě. Vítězové minulého ročníku družstvo Milata team, skončili s časem 32,791 na místě třetím. Fotky z této netradiční akce najdete ZDE

Napsat komentář