Rychlostní výšlap na Lysou horu 2011

Rychlostní výšlap na Lysou horu 2011

SDH Malenovice srdečně zve všechny účastníky MSL na rychlostní výšlap dvojic na Lysou horu a zpět v kategoriích muži, ženy, smíšené dvojice a nad 35 let který se bude konat v sobotu 12.3.2011.

Termín se může změnit z důvodů nepřízně počasí. Startovné je 50Kč na osobu, v této ceně je nějaká ta tatranka na cestu a gulášovka v cílové restauraci Borová (cca 100m nad Hasičskou zbrojnicí v Malenovicích) kde proběhne hromadný start i vyhlášení výsledků. V cíli musí každá dvojice předložit razítka, které sesbírá v určených stanovištích: viz mapa.

 Zveme taky všechny, kteří závodit nechtějí, ale pojmou to jako procházku. Kdo nebude mít chuť se ani procházet, ale bude se chtít s námi vidět může přijít alespoň posedět do restaurace Borová.

 Pravidla závodu:

-Zaplacení startovného do 9:30hod.

-Min. jeden z dvojice musí být aktivním členem soutěžního družstva účastnícího se MSL

-Jeden funkční mobilní telefon v každé dvojici

-Předložení všech razítek v cíli

 

Program:

9:00-9:30 Prezentace v restauraci Borová

10:00 Hromadný start před restaurací

12:00 Předpokládaný příchod nejlepších závodníků

15:00 Vyhlášení a předání upomínkových darů v restauraci Borová  

 

Trasa výšlapu viz mapa: Hromadný start před restaurací Borová(v mapě zaznačeno jako hotel Borová), po modré na první kontrolní bod a to kopec Hradová označený červenou šipkou kde obdržíte první razítka.  Po modré se jde dále na Lysou horu kde bude druhý kontrolní bod s razítkem. Z Lysé se pokračuje po červené na Lukšinec odtud pak po žluté do hospody U Veličků. Tam si vyzvednete třetí razítko a po žluté se pokračuje zpět do cílové restaurace Borová.

Pro tuto akci bude otevřená diskuze na msliga.info. Kdyby byl velký zájem o přesunutí na jiný termín nebo třeba na neděli místo soboty tak bychom se mohli domluvit, ale to jen v extrému. Hlavně prosím aby jste tam psali jaký asi bude zájem o tuto akci, abychom podle toho mohli připravit polévku a ostatní organizační záležitosti.

 

Parkování aut na parkovišti u hasičské zbrojnice.

 

Připomínky a dotazy na tel.: 775 271 509 nebo v diskuzi msliga.info.

Za SDH Malenovice a organizátoři akce: Aloš Ramík, Tomáš Ramík.

Napsat komentář