Staré Město

Staré Město

V sobotu ráno se konala soutěž ve Starém Městě. Povrch trati tvořil u základny asfalt a zbytek tráva, která nebyla moc pohrabána a proudaři v ní neběželi, ale brodili se…. Po našem příjezdu měla již některá družstva po útoku a zatím nejlepší čas měly Trojanovice a to sice 14,9 a Rychaltice 15,3. Na start jsme šli s tím, že musíme atakovat první místo. To se opět podařilo jenom na jednom proudu Standovi časem 14,7. Michal měl menší prostřik než na který jsme zvyklí a tak jsme skončili na celkovém třetím místě s časem 15,6. Naše holky šly na start pár družstev po nás. Na prvním průběžném pořadí byly zatím holky z Bašky s časem okolo 35 vteřin a vzhledem k tomu, že se této soutěže účastnila pouze dvě družstva žen, tak stačilo útok dokončit a skončit druhé za Baškou nebo udělat čas lepší než je 35 vteřin a být na místě prvním. Tak nakonec se podařilo Bašku „rubnout“ o celé dvě vteřiny (díky zaváháni strojnice, která se netrefila savicí na hrdlo čerpadla) a s časem 33 vteřin a nějaké drobné se umístily na místě prvním!!!