Vrbice a Hukvaldy

Vrbice a Hukvaldy

Od velice rychlé trati ve Vrbicích se dá očekávat podívaná v podobě krásných útoků a moc pěkných časů. Sedm terčů bylo sestříknuto pod čtrnácti vteřinovou hranici, ale jen dvě družstva tuto hranici překonaly na obou terčích. Petřvaldík 13,944 s a Bartovice A 13,614 s. Po minulém bodovém přídělu z Karviné, jsme chtěli připisovat i zde. Michal se zdržel s béčkem na mašině a Marek musel čekat s vodou, a když k tomu přičteme jemné prostřiky na obou terčích vyšel z toho čas 15,391 s. V konečném pořadí to byl čas na devatenácté místo a konečné sedmnácté umístění v lize. Další zápis jen pěti bodů za účast nás posouvá v tabulce opět dozadu z desátého na dvanácté místo.

Z Vrbic naše další cesta vedla na sedmé kolo Beskydské ligy, které se konalo v Hukvaldech. Po našem příjezdu byl zatím nejlepší čas 14,428 s v držení družstva z Hájova. Tento čas byl na zdejší parametry trati celkem slušný. Sice je zde náběh i zbytek tratě kratší, ale nerovnosti to celkem slušně kompenzují. Standovi se podařilo terč shodit nejrychlejším časem soutěže 13,738 s, ale Jindrovi šla později voda a trošku to profláknul a výsledek 14,465 s na vedení Hájova nestačil. Průběžné druhé místo jsme udrželi až do konce. Při natáčení našeho pokusu se nám vybila baterie v kameře, takže zde vložené video je z rukou kunčického Vojty. Díky 🙂 

Napsat komentář