Výjezd jednotky 12.10.2019

Výjezd jednotky 12.10.2019

19.10 hod. Výjezd jednotky, požár nízké budovy, požár v rodinném domě. Vyjíždí: DA 12 MB Sprinter. Adresa Malenovice, Malenovice 88, začalo hořet v obýváku a hoří již strop dle oznamovatele. Jen pro představu…to je úplné znění sms, která přijde všem členům výjezdové jednotky SDH Malenovice a kteří musí, dle svých možností, dostavit se co nejrychleji na hasičskou zbrojnici a vyjet k události v minimálním počtu čtyř členů. V nejrychlejším čase se sešlo šest malenovických hasičů. Tomáš Ramík, Martin Ramík, Alois Ramík, Tonda Plucnara, Petr Koribanič ml. a Standa Pyško. A ihned se vyjelo. Na místě kromě domácí jednotky zasahovaly i jednotky dobrovolných hasičů z Frýdlantu, Čeladné, Raškovic a profesionálové z Frýdku. Naše jednotka pak po uhašení hlídkovala na místě do brzkých ranních hodin. Skupina se rozdělila na dvě družstva po třech a první hlídala místo požáru od 22.00 hod. do 02.00hod, kdy ohně znovu vzplály, ale malenovičtí to zvládli uhasit už sami. Druhá pak od 02.00 do 04.00 hod. Pár fotek ze zásahu ZDE