Výroční valná hromada SDH Malenovice

Výroční valná hromada SDH Malenovice

Za účasti členů a milých hostů proběhla dne 12.12.2008 v restauraci Borová Výroční valná hromada SDH Malenovice, na které jsme hodnotili činost našeho sboru za uplynulý rok. Velitel nás seznámil se stavem JPO obce Malenovice. V roce 2008 jsme se účastnili dvou zásahů. Výbor bude i nadále pracovat ve stejném složení. A požární sport? Na okrkové soutěži v pržně 8.5.2008 jsme odstartovali sezónu hasičských soutěží. Děkujeme sponzorům, s jejichž pomocí jsme si mohli dovolit novou sportovní mašinu a sportovní výstroj. Dne 19.5.2008 se měření sil konalo u nás na „Borovském kopci“, pak následovaly soutěže víkend co víkend. celkem jsme jich zvládli 52, ženské družstvo absolvovalo 20 soutěží. Výsledky posuďte sami: 1 místo 5x, 2. místo 6x, 3. místo 6x. V hodnocení Moravskoslezské ligy osadilo drušstvo mužu 8. místo z 29 sborů, což je na nováčka soutěže výborné umístění. I děvčata přivezla ze soutěží několik velmi pěkných umístění ( např. 3. místo na soutěži ve Velkých Karlovicích, 2. místo v Malenovicích). Protože máme schopné i starší pány, postavily se na start soutěže Memoriálu Jiřího Drábka v Nové Vsi hned dvě družstva nad 35 a 50 let. Z této soutěže si padesátnici přivezli pohár za 1. místo, pětatřicátníci svůj útok nedokončili. Další zápolení starších pánů se konalo ve Pstruží na souteži o pohár starosty obce, kde muži nad 40 let obsadili stříbrnou pozici. Zpestřením byla soutěž na Nové Vsi PS8 Cup s výsledným 2. místem. Také jsme si připomněli Oslavu 70. výročí založení sboru a nezapoměli ani na hasičský večírek ,stavění a kácení máje, výšlap na Lysou horu a akce, kde hasiči pomáhali komisím OÚ, aj. V závěru jsem se shodli, že nadále chceme pokračovat v těchto aktivitách. Děkujeme všem příznivcům za podporu a přejeme všechno dobré v roce 2009.

Napsat komentář