8.kolo MSL v Karviné

8.kolo MSL v Karviné

Tato soutěž pro nás byla opět premiérová. Začínala už v devět ráno, takže většina z nás si musela nachystat budík…., ale kdo by to kvůli ligové soutěži neudělal. Ze sobotních Kojkovic jsme byli motivovaní na zisk dalších bodíku do ligy. Na startovní listině nám patřilo sedmnácté místo, ale po včerejší špatné domluvě s Lubnem, jejíchž Marian nám běhá pravý proud, a kteří byli nahlášení až na 4o pozici, jsme museli počkat a přesunout se až někde ke konci startovní listiny na 44 pozici. Po našem příjezdu prozatímní první místo patřilo Metylovicím A (14,796). U přípravy základny nás přemáhala značná nervozita, ale vše sedlo celkem dokonale a oba proudaři předvedli krásné sestřiky, Standa (14,416) a Marian (14,645). Marianův sestřik stačil na průběžné první místo. Do konce soutěže se nám přiblížily už jen Trojanovice s časem 14,936 a to byla i poslední čtrnáctka tohoto kola. Takže konečné pořadí zůstalo, my na prvním, Metylovice na druhém a Trojanky na třetím. V průběžném pořadí  MSL se to dneska celkem dost zamíchalo. My jsme se s plný přídělem 25 bodů posunuli do první desítky a to na krásnou sedmou pozici (95 bodů). V čele zůstávají Bartovice B se 141. body, druhé Metylovice 129 bodů, třetí Vrbice 111 bodů. Další kolo bude v sobotu v Trojanovicích…..  VIDEO ZDE a FOTKY ZDE

3 komentáře

V Bernarticích jsme měli 14,62, ale tam byl kratší náběh a terče sfouknutelné mírným vánkem…….

No tak to si taky myslim…Nvite nekdo kolik jsme měi v Bernarticich minuly rok?Možná je to i naš rekord…

Napsat komentář