9.kolo MSL v Trojanovicích

9.kolo MSL v Trojanovicích

Na tento víkend připadlo jen jedno kolo MSL a to v Trojanovicích. Soutěž začínala už dopoledne v deset hodin. Trať byla klasická Trojanovická, mírně do kopce a pravá zatáčka k terčům. Minulý rok tam padalo celkem dost čtrnáctek a Lubno tam dokonce drží z minulého roku traťový rekord 14,4. Letos byla trať po skoro týdenním dešti rozmočená, takže se nedaly očekávat nízké časy a atak rekordu. Po tomto kole se průběžné pořadí celkem dost promíchá, protože jedněm z největších favoritů se útok moc nepovedl Karviná, Metylovice, Petřvaldík. Naopak zase některým „smolařům ligy“ Písečná, Kojkovice se útok povedl a získali dost bodů, které je posunou v tabulce dopředu. Nevím jestli jsme patřili k favoritům na Trojanovické trati, ale určitě jsme očekávali lepší výsledek než 15,944. Tento čas nám obstarali proudaři, kteří celkem dost prostříkali. Chtěli vodu o něco pomaleji, aby stihli doběhnout co nejblíž k terčům. Tak jsme to v zadu o pár desetinek zdrželi, ale Standa i Marián se hecli a v běhu zabrali a doběhli asi metr a půl před čáru sestřiku. Voda jim šla z proudnic něco okolo 14,3, ale oba dva jsou známí tím, že když čekají na vodu tak prostříkají, což se bohužel stalo. V celkové pořadí jsme se dostali někde kolem patnáctého místa. A v průběžném pořadí MSL se posuneme trošku dozadu, ale snad se udržíme v první desítce.

Napsat komentář