Dvě noční soutěže

Dvě noční soutěže

9. května jsme se zúčastnili noční soutěže v Kunčicích pod Ondřejníkem a moc se nám tam nedařilo. Trať byla klasika na dvě béčka a měla asfaltový povrch. Soutěžilo se dle pravidel MSL, kromě jedné výjimky, a to že nám rozhodčí Standa odpustil spojky na papír. Tento útok se nám podařilo rozjet celkem pěkně, ale díky zaváhaní košaře jsme dosáhli času 30,127.17. května byla noční soutěž v Kojkovicích nedaleko Třince. Tato soutěž byla taktéž klasika na dvě hadice „bé“. Povrch trati byla zámková dlažba + tráva. Náběh byl mírně do kopce. Konečně jsme chtěli na ostro vyzkoušet novou mašinu, která by měla pořádně prohnat proudaře. Ale chvíli před útokem jsme zjistili, že jede jenom na tři válce a musela začít rychlá oprava. Díky pomoci p. Jiřího Válka z Bartovic, který nám zapůjčil nářadí a novou svíčku, se podařilo zprovoznit všechny čtyři válce a strojník mohl zase vesele prohánět proudaře. Ale díky opětovnému zaváháni košaře strojník nikoho prohánět nemohl, protože neměl vodu a požární útok jsme nedokončili.Doufejme, že se do třetice opětovné zaváhaní košaře nebude konat a konečně uděláme nějaký dobrý čas….Fotky z těchto soutěží najdete v fotogalerii

2 komentáře

Váš začátek sezony mi připomíná rok 2007, kdy taky jste se nemohli z počátku rozběhnout a následně finiš sezóny byl úžasný. Přejí vám, aby se vám letos dařilo v M.S.L., a jak se říká, špatný začástek, dobrý konec…

Napsat komentář