Malenovice jsou mistři!!!

Malenovice jsou mistři!!!

Před posledním kolem Moravskoslezské ligy mladých hasičů byli naší mladší žáci A v průběžném vedení společně s Trojanovicemi. Poslední kolo v Brušperku mělo mezi nimi rozhodnout, kdo dá lepší čas, bude mistr. My startujeme hned ze začátku. Ríša na rozdělovači dost cvaká s pravým céčkem a vypadá to na enko. Ale stihne zapojit a ještě i pár metrů odběhnout, než ho proudaři potáhnou. I tak se jim daří z dálky stříknout celkem obstojný čas 14,65. Po pár hodinách jdou na start trojanovičtí, ale útok úplně kazí a jejich výsledný čas 44,10 z nás dělá mistry MSL-MH pro rok 2019! Mladší béčko má ještě teoretickou šanci na celkové třetí místo, ale Paťa se zamotává do rozdělovače a časomíra se zastavuje na hodnotě 18,42. Což je pravděpodobně konečná 4. příčka. Starším to letos opravdu nejde a v to potvrzují i dnes v Brušperku (17,66).Bude jim asi patřit 10. příčka, což je někde v půlce celého startovního pole. Mini ligu nejedou a dnes končí s časem 29,83 na místě druhém.