Poslední kolo MSL Jistebník a předposlední kolo MSL Bartovice

Poslední kolo MSL Jistebník a předposlední kolo MSL Bartovice

Minulý víkend jsme jeli na předposlední kolo do Bartovic. V lize se držíme v první desítce. Útok v Bartkách není optimální, ale ani nejhorší. Čas 15,046 nás v té desítce udrží a na poslední kolo pojedeme na průběžné 8. pozici. Naše liga dospělých končí ve stejný den stejně jako naším dětem. Děti v kategorii mladších žáků vybojovali mistrovský titul, povede se i nám udržet v první desítce nebo dokonce ještě i vylepšit umístění. Tabulkově to máme spočítané že můžeme skončit od 5. do 13. místa. Liga je až do posledního kola opravdu těsná a každé družstvo může při menší chybě poskočit opravdu i o několik míst. Zatím jsme v lize bodovali na všech odjetých jedenácti kolech, ale nejvíc to potřebujeme dnes. Na startu však Dan uklouzne přímo na čáře a u základny je poslední. Avšak zabojuje a dobíhá až na kraj koberce, který je tři metry od čáry. Nejčernější scénáře se vyplňují a prostřik na konečný čas 17,242 vteřin znamená, že poslední dvanácté kolo bude jediné kde letos nebudeme bodovat a konečná pozice v první desítce se nám uzavírá. Letos končíme na konečném 12. místě v MSL.