Nová Ves 22.7.2023

Nová Ves 22.7.2023

I přes to, že v Moravskoslezské lize probíhá prázdninová přestávka jsme nelenili a vyrazili na soutěž do dolního konce Malenovic, tedy do Nové Vsi.

Tentokrát jsme na soutěž nejeli sami, ale doprovodili nás i naši padesátníci.

Nejprve k našemu útoku…
Jako vždy útok dobře rozběhlý, na základně vše klaplo, (i strojník už druhý rok po sobě nespadl a zapojil spojku). Ovšem jakmile voda došla k terčům, tak přišel prostřik, který nás stál vítězství. Na prvním terči se totiž čas zastavil na hodnotě 14,72 s, což by stačilo na 1. místo. Druhý terč spadl až v čase 24,76 s, to znamenalo 9. místo. Na závěr chceme poděkovat půjčeným proudařům z Lubna (Marian Satinský a Dominik Lupík) za to, že si s námi zaběhli a zaskočili za naše proudaře.

Co se týče padesátníků…
Útok jim vyšel o poznání lépe než nám a s časem 22,02 s (lepší 21,50 s) brali celkové 4. místo.

Příští týden se již vracíme do kolotoče Moravskoslezské ligy a vyrážíme na soutěž do Vrbice, kde snad už naše prokletí na proudech skončí.

Výsledky