Okrsková soutěž v Pržně

Okrsková soutěž v Pržně

Vždy to byla první soutěž v sezóně, ale letos je to pro nás už třetí letošní závod. K prvnímu kolu na Pržně nemá cenu nic dodávat. Nemohlo nás překvapit kosení tratě půl hodiny před startem apod.. Na to jsme si už zvykli a asi se to stane tradicí až do té doby, kdy se pořádání prvního kola zhostí jiný sbor. Vlastí zápolení už probíhalo celkem hladce až na malý incident s diskvalifikací družstva Metylovic. V mužské kategorii soutěžilo 8 a v ženské 4 družstva. Na prvním místě jsme se umístili my s časem 21,756. Stříbro získali „věčně druzí“ borci z Nové Vsi. A na třetí místo dosáhla překvapivě, ale také díky diskvalifikaci Metylovic, Baška, která svůj útok dokončila v pěkném čase 23,895. V ženské kategorii zvítězila Nová Ves s časem 22,439, druhé Metylovice (26,148) a třetí Baška (38,691). Po domluvě na okresní kolo do F-M, pojede náš okrsek reprezentovat Baška v mužské i ženské kategorii. Fotky ZDE a videa ZDE

Napsat komentář