Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem

Naše již čtvrtá, ale první letošní velká soutěž, na které je konečně nějaká konkurence a jde tady zjistit, jak to asi letos půjde. Dobrá a rychlá trať, výborná organizace, bohaté občerstvení a štědré ceny, se již stávají pomalu tradicí, této noční soutěže. Jako první startoval Prchalov a s časem 14,287 také na prvním místě zůstal až do konce soutěže. My jsme šli na start čtvrtí a útok se povedl a připsali jsme si  první letošní „čtrnáctku“ a také náš prozatímní nejlepší čas 14,497. Tento čas nám stačil na druhé celkové místo. Na třetím místě se umístily Bartovice A s časem 14,701. Videa ZDE a fotky ZDE

1 komentář

Zdravím. Prosím vás nemohl by mi někdo zaslat kompletní výsledky z této noční soutěže ? Byla to povedená akce. Diky (rons@centrum.cz)

Napsat komentář