Pozdě, ale přece! Janovice

Pozdě, ale přece! Janovice

Mezi pátým a šestým kolem MSL byla soutěž v Janovicích. Vyhráli jsme ji dvakrát po sobě a chtěli jsme hattrick. Místo Standy šel na proud Michal, Aloš dělal stroj a Valda dělal  přepoj Michalovi. Náš útok začal tím, že se nám dvakrát nespustila časomíra. Na třetí pokus bylo vše v pořádku. Tomáš mi kopnul do savice ta se zkulila ze základny a koš se mi šrouboval dost těžko. Ale s vodou jsme měli čas, takže se zas tak nic hrozného nestalo. Přepoj taky klapl celkem solidně, a byl tady náběh na vítězství, ALE Michal hodil tygra u terče a z času 24,772 s bylo páté místo. Největší soupeři na této soutěži nám byli Metylovice, Lubno a letos sem zabloudila i Košatka. Metylovičtí dali přepoj přes zub a ten se jim rozpojil a bylo z toho jen NP. Lubno si to sem přijelo užít a přeházeli si sestavu. Zadek dělal předek a předek zadek. A vyplatilo se. Čas 23,272 s byl vítězný. Košatka taktizovala dopředu, ale podle jejich slov jim žádná kombinace nevycházela. Nevím, podle jakého klíče nakonec postupovali, ale dali čas 23,343 s a skončili druzí. Videa ZDE a fotky ZDE  🙂

3 komentáře

u Metylek to přes zub nebylo. Spíš jsem měl takeho třepaka, že jsem to nebyl schopen zapnout a při tom jsem to měl v sobě 🙂

Napsat komentář