Velké Karlovice

Velké Karlovice

Na soutěž do Karlovic jezdíme pravidelně každý rok. Jenže letos byla naše účast na této soutěži ohrožena, protože nám chyběli lidi. Ale nakonec jsme to nějak poskládali a jeli jsme, spíš než na vítězství, vrátit účast. Změna byla na stroji, místo Marka běžel Aloš. Michal se z béček přesunul na proud a místo něj běžel Dušan z našeho týmu nad 35 let. Rozdělovač jsme si půjčili z domácího Karlovického družstva. Při útoku jsem nedal koš na 100%, voda šla pomaleji a následné prostřiky obou proudařů, zastavily čas na čísle 16,28 což znamenalo konečné 10. místo. Naši pětatřicátníci také nejeli v plné sestavě. Chyběli jim dva, ale díky pravidlu, že v družstvu můžou běžet dva závodníci mladší 35. let, nastoupili za ně Tomáš na nálivce a Standa na proudu. Ukázali svůj standardní výkon a čas 17,61 znamenal konečné třetí místo v kategorii nad 35 let. Fotky ZDE a videa ZDE  🙂

Napsat komentář