5. kolo MSL v Metylovicích

5. kolo MSL v Metylovicích

Na soutěži v Metylovicích jsme již tradičními účastníky, ale letos poprvé s námi jeli i chlapi nad 35let, protože Metylovice jim nachystali samostatnou kategorii. Trať měli na fotbalovém hřišti a jako vždy perfektně připravenou. Naše áčko šlo na start druhé hned po domácích. Měli jsme úplně novou sestavu, protože nám vypadl ze základu dlouhodobě zraněný Mirek na rozdělovači, Michal z proudu dostal tu čest zastávat post béčkaře a Roman šel místo Mirka na rozdělovač. Bohužel nám teď chybí jeden člověk na proudu, a proto jsme nucení si ho pokaždé půjčovat. Tentokrát to byl Roman z Lubna. Útok jsme vzadu parádně rozběhli, ale malé zaváhání béčkaře a pozdější spoj béčka na rozdělovač (podle Romana to udělal schválně pro diváky :-)) zkrátil proudaře, kteří nedoběhli až k čáře a menší prostřiky udělaly čas 14,847. Letos jsme měli pořád smůlu, proto to byla naše první čtrnáctka, která ale stačila na celkové druhé místo a zisk 22. ligových bodů. Další v řadě z našich družstev startovali chlapi nad 35. let. kterým chyběl levý proudař, ale zaběhl to za ně jeden z borců z Metylovic. I přes to že startér byl nekompromisní Standa Šenkyřík, start se naším chlapům povedl na poprvé. Zadek jim sedl celkem slušně, ale plány na lepší umístění jim zhatil Lumír na levém proudu, kterému spadl kotouč a toho zkrátilo, zpomalilo a nedoběhl tam kde měl. Poslední z našich družstev  soutěžily holky, kterým se taky moc nedařilo. Koš se podařilo našroubovat až po několikátém pokusu a to znamenalo čas někde okolo 24 sekund.

3 komentáře

Jako ja se omlouvám za celé družstvo ale pochop že to byla nače první soutěž na ktere jsme dali jakš takš dobrý čas …a byli jsme jenom rádí že se stále držíme na tom místě kde jsme byli…. TAK JESTLI TO VYPADALO JINAK TAK SE OMLOUVÁME….

Neradovali jsem se z cizího neúspěchu, ale z našeho úspěchu, protože se nám letos držela smůla

Chlapi radovat se z ciziho neuspechu, mě nepřidá zrovna moc fair play, tak jako např .v metylovicích.. Tak Ať Vám to jede tak nadále…

Napsat komentář