Palkovice noční

Palkovice noční

2. kolo Beskydské ligy se konalo pod sjezdovkou v Palkovicích. Sice už tuto ligu nejezdíme, ale na tuto soutěž budeme jezdit pořád. Běželi jsme v sestavě jako v Metylovicích, ale na pravém proudu zaskakoval Ruda z Metylovic. Vše šlo tak jak má, ALE Markovi se na stroj nepodařilo narazit savici tak jak měl a ke všemu dal pozdě plyn a ještě se trochu zahltila mašina a voda šla pozdě. Vysoká osmnáctka nás posunula někde k pátému místu. Naše holky startovaly taky v neúplné sestavě, na levém proudu běžel Standa, na pravém proudařka z Metylovic a na nálivce holčina z Fryčovic. Strojnice dala plyn o trošku dřív, než měla a na pravém proudu nastal problém s udržením proudnice a útok skončil neplatným pokusem.

7 komentářů

Proč řešíte takové cip….ny? Když je v pravidlech psáno že se může pujčovat…. Přečti si pravidla a až tam někde najdeš že se to nesmí tak potom tu piš takové ho….ny!!!!!

soutěže nedělám a už vůbec ne pro někoho, kdo se natřasa vysledky na netu když mu k tomu někdo pomohl jiný.

Ale my nehrajeme fotbal ani volejbal a pravidla to umožňují. Až budeš pořádat soutěž tak dej do pravidel, že se nesmí půjčovat nikdo!

A myslíš,že v ostatních sportech mají tyhle možnosti ?
Ve fotbale,volejbale apod.vždy jsou náhradníci,když jdou do ligy,nebo si půjčují jednoho útočníka,aby vyhrávali. Tohle půjčování,je ostuda Vás i celého hasičského sportu nebo vlastně ne už sportu- ten se hraje fair play.

KDYŽ SE NÁM DLOUHODOBĚ ZRANIL JEDEN ČLOVĚK TAK SE NA TO MÁME VYKAŠLAT VŠICHNI, TO BY NÁS PAK NAŠI SPONZOŘI POSLALI DO PRDELE

proč jezdíte soutěže a ligy když na to nemáte lidi.
Ve fotbale i jiných soutěžích by Vás poslali do prdele!

Napsat komentář